HTML Yönetim Paneli

Web sitelerinin görsel tasarımları hazırlandıktan sonra site kullanıcılarının siteyi kolaylıkla yönetebilmeleri için hazırlanan arayüzler, kodlama ve veri tabanlarından oluşan bölümlerdir. Bu bölümler css ile alt yapısı hazırlandıktan sonra yönetim paneli ve modüller hazırlanmaktadır.


Web sitelerinin kolay arayüzlerle güncellenmesi ve ötesinde kullanıcı bazlı en gelişmiş uygulamaların etkin biçimde işlemesine olanak veren yazılımlar test edilerek teslim edilir.


Karadeniz Web Site hazır paket işler değil her müşterinin ve projenin ihtiyaçlarına göre geliştirilen proje bazlı ünik kodlar geliştirmektedir.


Responsive kodlama ile web siteleriniz mobil ve tablet cihazlara göre de uyumlu halde hazırlanmaktadır.


En güncel programlama teknik ve kodları kullanılarak sitenizi doğru ve hızlı çalışmasının yanı sıra google arama motorunda üst sıralarda görüntülenmesi için gerekli alt yapı da web programlama hizmetlerimizdeki en önemli konulardan biridir.


Sizin hala bir yönetim paneliniz yoksa,hemen bize ulaşın!Kurumsal Web Tasarım
Tablette Menü!

Tablette Menü, ürün menülerinizi yüksek kaliteli fotoğrafları, fiyatları ve açıklamalarıyla birlikte, iPhone, iPad ve tüm Android tabanlı telefon ve tabletler üzerinden sunmanızı sağlayan sosyal içerikli dijital menüleri sunar.


İşletmenize özel logo ve giriş ekranları, ürünlerinizin gerçek fotoğrafları ve açıklamalarıyla tamamen size özel menüler sunuyoruz.


Sipariş alabileceğiniz bir alt yapı ile hazırlanmıştır.


Restoran, kafe, pastane, kahve dükkanı ve otellerde akıllı telefon ve tabletler üzerinden sipariş almanızı, adisyonlarınızı kolay bir şekilde takip etmenizi sağlayan mobil POS sipariş otomasyonu ve adisyon takip sistemidir.


Kurumsal Web Tasarım
Sipariş , Kargo Takip Uygulaması

Firmalara gelen siparişlerin takibinin kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmesini sağlar.


Verilen siparişin durumu hakkında rapor sunan, siparişin hangi aşamasında olduğunu gösteren, sipariş hazırlanma sürelerini hesaplayan , gelen kargoların takibini yaptıkları kurumsal yazılım uygulamasıdır.


Kurumsal Web Tasarım
Stok Kontrol ve Satış

Stoklarınızda bulunan ürünlerinizi, stoğunuzda tükenen ürünleri gösteren, Günlük, Haftalık , Aylık Satış raporu çıkaran bir uygulamadır.


Web Tasarım