Kurumsal Web Tasarım

Sanal dünyada firmanızı doğru temsil etmenin en önemli kısmı, tasarım ve görselliktir. Bu sebeple tasarım konusunu amatör ellere bırakamazsınız. Çünkü internet siteniz web dünyasında sürekli müşteri bulabileceğiniz kurumsal kimliğinizdir. Bu yüzden internet sitenizin her zaman en son teknolojiyle uyumlu olması gerekmektedir.


Karadeniz Web Site olarak, sizlere kurumsal web tasarım hizmeti vermekten kıvanç duymaktayız.


Siz de şirketinize web sitesi yaptırmak istiyorsanız,hemen arayın!

Kurumsal Web Tasarım
Web Siteniz Firmanızın İnternetteki Yüzüdür

Şirketler ve kurumsal firmalar için zorunlu hale gelmiştir. Karadeniz Web Site kurumsal web tasarım hizmeti vermektedir. Birçok firmanın farkına varamadığı kısım ise website sadece firmaların zorunlu olduğu için yaptırması gereken bir sistem olmadığı, birçok medya aracından daha etkili bir pazarlama aracı olmasıdır.


Kötü bir web tasarım firmanızın prestijini sarsar. Website tasarımı amatör kişilerin insiyatifine bırakılamayacak kadar önemli prestij ve pazarlama kaynağıdır.


Siz de şirketinize web sitesi yaptırmak istiyorsanız,hemen bize ulaşın!

Kurumsal Web Tasarım
Nasıl Çalışırız;

Markanızın internetteki yüzü olan Kurumsal Web tasarımınız , ziyaret eden müşterilerinize firmanızı tanımasına, ürünlerinizi görmelerine aracı olur. Kurumsallığınızın tam yansıması için web tasarımınızın, modern arayüze, güçlü ve modern altyapıya, özgün tasarıma sahip olması gerekmektedir.


Artık website sahibi olmak yetmiyor,web sitenin güncel ve her platformdan sorunsuzca güncellenmesi gerekmektedir. Sık sık içerik güncellemek bu noktada önemlidir. HTML5 ve CSS3 gibi farklı trendlerin sitenize uygulanması, mobil uyumlu (responsive) web tasarım, kuşkusuz trafik artışına ve müşteri sadakatine de etki edecek, aynı alanda rekabet ettiğiniz web sitelerinden çok çok daha önde yer alabilmenizi sağlayacaktır.

Web Tasarım
Önce "DİNLİYORUZ"

Karadeniz Web Site ekibi olarak ilk olarak sizlerle iletişime geçip,şirketiniz hakkında bilgi alıyoruz. Daha sonra , sitemizde olmasını istediğiniz özellikleri ve yazılarla ilgili sizlerin görüşlerini alıyoruz.


Daha sonra Karadeniz Web Site ekibi sitemizde kullanabileceğimiz resimleri,yazıları sizlerden tedarik ediyor.


Kurumsal Web Tasarım
Sonra "TASARLIYORUZ"

Karadeniz Web Site ekibi aldığı veriler ve kendi ekibinin bulduğu verilerle beraber sitenin taslağını oluşturuyor.Sadece Anasayfa'sını size iletiyor. Beğenirseniz, diğer alt sayfaları oluşturuyor.Beğenmediğiniz takdirde ise ,siz beğenene kadar Anasayfa Taslağı oluşturuyor.


Siz evet bitti,Anasayfamız bu şekilde olsun dediğiniz andan itibaren Karadeniz Web Site ekibi hızlı bir şekilde diğer sayfaları oluşturuyor. Ve tekrar sizlere gösteriyor. Değiştirilmesi gereken yerlerle ilgili görüşüldükten sonra web sayfasını yayınlıyoruz.

Kurumsal Web Tasarım
MEMNUNİYET!

Projenin her aşamasında dikkat ettiğimiz en önemli konu müşterilerimizin memnuniyeti ve bu memnuniyetin sürekliliğidir. Bunun için her şeyden önce müşterilerimizle aramızda iyi bir iletişim kurmayı hedefliyoruz. Bu iletişim, yapılacak işle başlıyor, işin yapımı sürecinde ve sonrasında aynı hassasiyetle sürdürülüyor. İşin tesliminden sonra, bakım ve yeni trendleri yerleştirme konusunda ücretsiz destek sağlıyoruz..


Kurumsal Web Tasarım
Teklif Al

Teklif İste

Karadeniz Web Referansları

  • img
  • img
  • img
  • img
  • img