Google'da üst sıralarda olmak ister misiniz?

SEO Çalışması bir şirket için çok önemli bir aktivitedir. Türkiye İstatistik Kurumunun son yapılan araştırmasına göre Internet üzerinden alışveriş yapanların oranı sadece bir yılda %24’ten %30’a çıktı. Bu demek oluyor ki potansiyel müşterileriniz internette dolaşıyor, araştırıyor, alışveriş yapıyor ve bu her geçen gün artıyor. Bu müşterilere ınternet aracılığıyla en verimli (reklamlara yüzbinler harcamadan) şekilde ulaşmak SEO yöntemiyle oluyor çünkü doğal olarak Google birinci sayfada anahtar kelimenizde çıkarak potansiyel müşterilerinizi site sayfanıza ulaştırıyorsunuz. Site dışı ve site içi seo yaparak sıralamanızı yükseltiyoruz.


Siz de şirketinizin web sitesine Seo yaptırmak istiyorsanız,hemen bize ulaşın!Kurumsal Web Tasarım
SEO Çalışması!

Şirketimizden SEO hizmeti alıp Google sıralamasında yükselmek çok önemli bir fırsattır. Mesela ayda 1,000 arama yapılan bir kelimede Google’da birinci sırada olsanız, araştırmalara göre yaklaşık 500 kişi sitenize tıklayacak. Bunlardan %10’u sizin sunduğunuz ürün veya hizmeti cazip bulup gerçek müşteri olsalar bu ayda 50 ekstra müşteri demektir. Ayda 50 müşterinin size kazandıracağı satışları ve karı düşünün, ki bu sadece bir kelime’de yapılan SEO çalışmasıyla ulaşılan sonuç!Kurumsal Web Tasarım
"Çalışma Öncesi"

Yapılacak tüm çalışmalarda izlediğimiz strateji, çalışma kalitemizi yükseltmektedir. Çalışmaya başlamadan önce çalışılacak site SEO altyapısına uygunluk testimizden geçmektedir. Eksik veya hatalı kısımlar özel yazılımlarımız ile kontrol edilip, geri dönüşü yapılır. Site eksiklikleri giderildikten sonra planlama aşamasına geçilir. Bu aşamada profesyonel ellerdesiniz. Uzman ekibimiz sitenize en uygun çalışmayı sizlere sunacaktır.Kurumsal Web Tasarım
"Çalışma Zamanı"

SEO rastgele yapılacak bir çalışma değildir. Analizin iyi yapılması gerekir. Daha sonra planlı çalışma ile başarıya ulaşmak zor olmayacaktır. Uzman ekibimiz tarafından yapılan çalışmalardan her an haberdar olacaksınız. Çalışma sonrasında sade ve anlaşılır raporlama ile gelinen noktayı görebilirsiniz. Görsel ve yazılı raporlama sistemi ile gözünüz hiç bir zaman arkada kalmayacaktır.


Web Tasarım
"Raporlama"

Size iletilen raporla çalışma öncesi ve sonrasındaki farkı göreceksiniz. Raporu size sade ve grafiksel olarak sunuyoruz. Böylece çalışmanın sizin için yeterli olup olmadığına rahatça karar verebileceksiniz. Unutmayınki; SEO devamlılık ister. Aylık yapılan SEO çalışması, başarınızı yüksek oranda etkileyecektir. İnternete olan talebin günden güne arttığını göz önünde bulundurup, webdeki yerinizi bir an önce ayırın!


Web Tasarım