Sistem Uygulama Teknolojisi

ASPX, CSHTML, HTML5 , Bootstrap CSS, Ajax,JavaScript, MSSQL database sistemleri ile web sitesi geliştirilectir. SEO uyumlu yazılım alt yapımız ile oluşturulacak web sitesi ve onu yönetecek sistem aracılığı ile; menü, alt menü, içeriklerin gösterim şekilleri (içerik, listeleme, foto galeri…) resim ilaveleri, dosya ilaveleri, sayfa bazlı optimizaston, resim bilgilendirmeleri gibi bir çok alanı yönetebiliyor olacaksınız.Tasarım ve kodlama alt yapısı Google SEO çerçevesinde ve http://www.google.com/support/webmasters/bin/ adresindeki yönergelere bağlı olarak sunulacaktır.

Karadeniz Web Site
İçerik Yönetim Sistemi Yapısı

Firmamızın geliştirmiş olduğu HTML Yonetim Paneli , Kobi ve işletmelerin veya web tasarımcıların web site içeriklerini kolayca yönetmesine olanak sağlayan, görsel ekleme, çıkarma gibi işlemleri gerçekleştirebilecekleri Website Yönetim Panelidir.

Detaylı bilgi için : HTML Yönetim Paneli

Karadeniz Web Site
Sunucu ve Ağ Altyapısı;

IBM Server üzerinde toplamda 32GB RAM ve yedekli 1TB SAS HD birimleri. Cihazlar üzerinde Intel XEON ve Intel P4 işlemciler. TTNET ve SUPERONLINE üzerinde 2 farklı xDSL çıkışı ile toplamda indirme kapasitesi 32mbps gönderme kapasitesi 2mbps. Lokal Fiber ve Metro Ethernet altyapımız ile 100/100 internet omurgası çıkışı. Netgear SRX5308'de outbound load balancing ile 4 adete kadar internet çıkışı sağlama imkanı, ayrıca firewall üzerinde 25 ten fazla VPN sonlandırma imkanı Cisco SRF300 Yönetilebilir Switch ile yerel gigabit omurga, yerel ağda QOS ve VLAN uygulamaları ile Karadeniz Web en yüksek teknoloji ve güvenli sunucu ağ altyapılarını kullanmaktadır. Tüm sunucularımız en son nesil Microsoft Windows Server işletim sistemleri üzerinde çalışmaktadır.

Karadeniz Web SiteUzaktan Yedekleme Altyapısı;

Uzaktan Yedekleme Altyapısı için Vembu StoreGrid yedekleme yazılımı ve Cloudberry Bulut Yedekleme yazılımlarını kullanmaktayız. Tüm bu yedekleme süreçlerinin tasarlama ve uygulama aşamalarında veri güvenliğini üst düzeyde tutmak için dosyalar ve klasörler şifrelenip gizli halde tutulmaktadır. Herhangi bir vakada yedekler dakikalar içerisinde geri yüklenebilir konumdadır. Karadeniz Web tüm bu hizmetleri sağlarken son kullanıcı verileri üzerinde de aynı titiz çalişmaları yürütmektedir.

Karadeniz Web Site